Salg af aktier

Nedenstående liste over aktier til salg.
Skulle der være spørgsmål, er man velkommen til kontakte fmd.
Hvis man er interesseret i at købe, skal man selv tage direkte kontakt til sælger.
Prisen er helt op til en forhandling mellem køber og sælger.
Aftalte handler bedes meddelt Birthe Dencker bds@agrinord.dk, der sørger for at bringe det praktiske og juridiske på plads.

Navn Mail Tlf. Antal aktier,
nom. 50.000 Dkr./stk.
Niels Kloster nmkloster@gmail.com 20601334 9
PEN Holding ApS boraven56@hotmail.com 28969458 20
Hvinkærgård ApS, Evald Borup evald@evaldborup.dk 40596014 5
Thomas Krüger tuk-krueger@t-online.de 10
 P. Nielsen Holding pvn@primabo.dk 30704242 15
 Jens Kristian Kjeldgaard jens@ravnkilderevision.dk 98569233  5
  Erik Hansen erik.z@live.com 40302036 Kontakt for nærmere info
 Nordjyske Bank regnskab@landbobanken.dk 76249350 5
Morten Rasmussen morten@esrogaard.dk 40749342 20

Formand

Preben Hansen

Bjergskovvej 24
4300 Holbæk
Tlf. 40 34 68 21
preben@avdebogaard.dk