Salg af aktier

Nedenstående liste over aktier til salg.
Skulle der være spørgsmål, er man velkommen til kontakte fmd.
Hvis man er interesseret i at købe, skal man selv tage direkte kontakt til sælger.
Prisen er helt op til en forhandling mellem køber og sælger.
Aftalte handler bedes meddelt Birthe Dencker bds@agrinord.dk, der sørger for at bringe det praktiske og juri9diske på plads.

Navn Mail Tlf. Antal aktier,
nom. 50.000 Dkr./stk.
  Skindbjerg Holding ApS – Ole Nielsen onskindbjerg@gmail.com 30240621 5
  Brian Sørensen lbthorup@mail.dk 20337118 30
  Jens Kristian Kjeldgaard jens@ravnkilderevision.dk 98569233  5
  Henrik Larsen smerstedgaard@privat.dk 20217378 10
  Jørgen Westergaard wpfarm@mail.tele.dk 98277414/40577414 30
  Birger Westergaard A/S wpfarm@mail.tele.dk 98277414/40577414 10
 Linda Galbraith lgalbraith@allianceops.com 001-817-430-9300 15
  Thorsgaard A/S morten@thorsgaard.org 10
   Erik Hansen erik.z@live.com 40302036 Kontakt for nærmere info
  Nordjyske Bank finanscenter@nordjyskebank.dk 96335000 5
  Bjørnsbak Holding ApS sverrig@fibermail.dk 20246203 20
 Spar Nord lkj@sparnord.dk 96860278 20
  Anders Moseholt anders@bmoseholt.dk 20871023 20

Formand

Preben Hansen

Preben Hansen

Bjergskovvej 24
4300 Holbæk
Tlf. 40 34 68 21
preben@avdebogaard.dk